Поширити

Черкаським захисникам передали від міста екскаватор

Черкаським захисникам передали від міста екскаватор

Напередодні Нового року від Черкас передали на передову «подарунок» для захисників — екскаватор з комунального підприємства.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Техніку передали для оборонців 156 окремого батальйону 118-ї ОБрТрО. Він допомагатиме їм у зміцненні позицій на передовій.

Нагадаємо, від Черкас ще дві автівки вирушають на передову — туди, де вони зараз найбільш потрібні.

Також Черкаській обласній держслужбі з надзвичайних ситуацій віддали новітнє обладнання, яке необхідне під час ліквідації пожеж, ворожих атак та повеней. Серед переданого: вантажні платформи, автомобілі для офіцерів-рятувальників громад, майно та спорядження для порятунку на воді, РЕБи. Усе це придбали в межах обласної програми. 

Читайте також: На Уманщині знищили ворожу ракету

Реклама