У межах чергового обміну, який відбувся вчора, додому повернулися й черкащани.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Це – лейтенант Володимир Половинка, молодший сержант Василь Тупицький, старший солдат Дмитро Ворона та солдат Олександр Шадиря.

“Ще з 2022 року двоє з них вважались зниклими безвісти, про інших ми мали підтвердження, що вони в полоні. Найважче позаду. Далі – комплексне відновлення”, – написав очільник регіону.

Нагадуємо, напередодні відбувся обмін полоненими. Загалом вдалося повернути 230 українців і українок, військових і цивільних.