Поширити

Чотири дні поспіль на Шполянщині вимикатимуть світло

Чотири дні поспіль на Шполянщині вимикатимуть світло

Із 22 по 25 вересня, чотири дні, на Шполянщині відбуватимуться планові вимкнення світла.

Про це пише “Шполяночка”.

22 вересня з 8:00 до 17:00 без світла залишаться вулиці Соборна та Центральна в селі Лебедин. Також — Лебединська гімназія №3.

23 вересня відключать електроенергію на вулиці Цвітківській у селі Бурти та вулиці Лозовій у селі Лозуватка. Це стосується включно з господарськими об’єктами.

24 вересня повторно відключать вулицю Цвітківську в селі Бурти.

25 вересня найбільше відключення торкнеться Шполи. Без світла залишаться вулиці Івана Носача, Заводська, Низова та Привокзальна. Також відключать нафтобазу ЛНЗ, млин Лисиця та сушарку “ЛНЗ” і підприємство “Авуар”.

Усі відключення триватимуть чотири дні з 8:00 до 17:00.

Також читайте: Пошкодив рекламний світильник: у столиці виявили хулігана з Черкащини (ФОТО)

Реклама