У Смілі Центральний пляж готують до купального сезону, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Ананко.
Почали чистити річку Тясмин вздовж Центрального пляжу. Екскаватором вилучили мул з прибережної зони та одразу його вивезли.
Далі будуть приведені до ладу схили. На пляж завезуть свіжий пісок та встановлять нові роздягальні та фігурні лавки з накриттями.
“Все плануємо завершити до сезону літнього відпочинку. Наразі можна милуватись краєвидами Тясмину з оглядового майданчика. Там вже створена зручна і красива зона відпочинку, – написав очільник Сміли.

