Із настанням весни й тепла на Черкащині активізували кліщі.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
Відтак цьогоріч на Черкащині вже зафіксували 15 випадків хвороби Лайма (бореліозу), яку поширюють кліщі.
Зареєстрували ці випадки у Черкасах, Каневі та Канівській територіальній громаді.
Читайте також: На обліку в Черкасах перебувають понад півтори тисячі постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи