Поширити

Деякі черкасці понад два тижні будуть без гарячої води 

Деякі черкасці понад два тижні будуть без гарячої води 

Деякі мешканці Черкас залишаться без гарячого водопостачання до 15 травня.

Про це повідомили у пресслужбі КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”.

Без гарячого водопостачання залишились жителі за адресами:

  • вул. Онопрієнка, 8/1; 
  • вул. Панченка,3,5,7,9,11,13/1,13/2,15а,19;
  • вул. Г. Момота,1,3,5,7,9,11,13,15,15/1, 17/1;
  • дитсадок № 69.

Причина незручностей — гідравлічні випробування та реконструкція вузла обліку газу.

Читайте також: Для відвідувачів Яру півоній на Черкащині запроваджують обмеження

Реклама