В Уманській гімназії №5 розгорнуто оперативний штаб допомоги для постраждалих внаслідок ранкової ракетної атаки на місто.
Про це повідомила міська голова Ірина Плетньова.
У місті працюють усі служби.
Відзначимо, цього ранку окупанти атакували Черкащину. Крилатими ракетами вони влучили у житловий будинок і складські будівлі в Умані. Відомо про 5-х постраждалих, вони в лікарні.