Поширити

До Черкащини повернулися паралімпійці (ФОТО)

До Черкащини повернулися паралімпійці (ФОТО)

Із Парижу до Черкащини повернулися паралімпійці.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Відтак із столиці Франції вони привезли три медалі: дебютне «золото» Владислава Єпіфанова з веслування на каное, дві «бронзи» Романа Данилюка й Максима Коваля в штовханні ядра.

Також Черкащину на змаганнях представляли Олександр Дорошенко, Дарія Котик та Артем Манько.

“Кожна медаль — це ще одна нагода нагадати про Україну, її незламних людей з надпотужною волею. Кожна медаль підтримує й нас, українців. Наших ветеранів і ветеранок. Після травм саме спорт стає одним із дієвих способів реабілітації. І не тільки у фізичному плані, а й психологічному. Адже спорт — це про дисципліну, роботу над собою, чіткі цілі та жагу до життя”, — зазначив Ігор Табурець.

Також читайте: Сьогодні на Черкащині прогнозують короткочасні дощі та грози

Реклама