Із Парижу до Черкащини повернулися паралімпійці.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Відтак із столиці Франції вони привезли три медалі: дебютне «золото» Владислава Єпіфанова з веслування на каное, дві «бронзи» Романа Данилюка й Максима Коваля в штовханні ядра.
Також Черкащину на змаганнях представляли Олександр Дорошенко, Дарія Котик та Артем Манько.
“Кожна медаль — це ще одна нагода нагадати про Україну, її незламних людей з надпотужною волею. Кожна медаль підтримує й нас, українців. Наших ветеранів і ветеранок. Після травм саме спорт стає одним із дієвих способів реабілітації. І не тільки у фізичному плані, а й психологічному. Адже спорт — це про дисципліну, роботу над собою, чіткі цілі та жагу до життя”, — зазначив Ігор Табурець.

Також читайте: Сьогодні на Черкащині прогнозують короткочасні дощі та грози