Від початку повномасштабного вторгнення в Україні до команди фахівців “екстренки” Черкаської області доєдналися 18 внутрішньо переміщених осіб.
Про це під час ефіру в студії видання “ВиЧЕрпно” розповіла заступниця керівника Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тетяна Данильченко.
Наразі всі фахівці Черкащини працюють у посиленому режимі, адже спостерігається тенденція до збільшення кількості викликів від населення. Часто вони мають різний характер, проте більшість із них є психоемоційно важкими.
Варто зазначити, що з 21 жовтня 2022 року бригади медиків Черкаської області неодноразово виїжджали на деокуповані території Херсонської області.
Нагадаємо, що протягом 2023 року на Черкащині потонули 40 людей, серед них було п’ятеро дітей.