Поширити

До лікарні потрапили четверо людей: у Черкасах сталася ДТП (ФОТО)

До лікарні потрапили четверо людей: у Черкасах сталася ДТП (ФОТО)

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Черкасах троє пасажирів та водій потрапили до лікарні. Відкрито провадження.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 травня на автодорозі «Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань»

За попередніми даними, 66-річна кермувальниця мікроавтобуса «Ford Transit» не обрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічну смугу та допустила зіткнення з автомобілем «Volkswagen Touran» під керуванням 64-річного водія.

У результаті автопригоди, водій другого транспортного засобу та троє його пасажирів отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Потерпілих медики доставили до лікарні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Ніч на тривозі: внаслідок ворожих атак постраждали люди на Черкащині

Реклама