Під час останнього обміну полоненими додому повернувся черкащанин Сергій Буряк.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила координаторка уповноваженого з питань зниклих безвісти в Черкаській області Анна Донець.
Сергій повернувся до міста Черкаси після 2,5 років полону.
Відео можна переглянути в нашому телеграм-каналі:
Відзначимо, під час останнього обміну додому повернулися ще 95 захисників. Серед них чимало українців, які отримали так звані «вироки» судової системи країни-агресорки та були «засуджені»: 28 до тривалих термінів, а 20 – до довічного ув’язнення за захист власної землі від агресора.
Серед звільнених з полону сьогодні нацгвардійці, військові моряки, воїни ЗСУ, прикордонники та представники інших підрозділів Сил безпеки та оборони. Серед звільнених 69 солдатів та сержантів та 26 офіцерів.