Поширити

Домівка повністю згоріла через “шахед”: родина з Черкас потребує підтримки

Домівка повністю згоріла через “шахед”: родина з Черкас потребує підтримки

Унаслідок влучання “шахеда” в багатоповерхівку в Черкасах, постраждала родина учнів 8 та 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30.

Відповідну інформацію розмістили в соціальних мережах.

Родина втратила житло, оскільки квартира повністю згоріла. Діти залишилися без найнеобхідніших речей. Їх виховує лише батько.

Усіх небайдужих заликають долучитися до допомоги:

  • одягом та взуттям для дітей;
  • засобами першої необхідності;
  • матеріальною допомогою для відновлення найнеобхіднішого.

Реквізити для допомоги на рахунки батька Олександра Миколайовича Золотаренка:

  • Ощадбанк — 4483 8200 3287 8935
  • ПУМБ — 4314 1402 1548 6033
  • Приватбанк — 4149 4990 8470 1398

Параметри для одягу:

Дівчинка — ріст 170 сантиметрів, розмір ноги 39, одяг — розмір S

Хлопчик — ріст 172 сантметри, розмір ноги 40, одяг — розмір S

Батько — ріст 175 сантиметрів, розмір ноги 43-44, одяг — розмір XL.

Що загалом відомо про атаку рф по Черкащині в ніч на 25 травня 2026 року?

На Черкащині силами та засобами ППО, мобільними вогневими групами знешкоджено вісім російських ракет і 22 БпЛА. 

Зазнав атаки рф обласний центр. Тут ворожий дрон поцілив у житлову багатоповерхівку. Внаслідок цього виникла пожежа у квартирах із 5 по 9 поверхи.

У пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області розповіли, що, попри повторні загрози ворожих ударів, рятувальники ліквідували пожежу на площі 400 квадратних метрів.

Відомо про 11 травмованих, двоє — діти. Більшості допомога надана на місці. Трьох потерпілих бригадами “екстренки” доправлено до лікарні. 

Водночас у Золотоніському районі крилата ракета пошкодила недіючу ферму. Потерпілих у цьому випадку немає. 

Як зазначили в пресслужбі ГУНП України в Черкаській області, на місцях подій працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти та вибухотехніки. Поліцейські оглядають територію, фіксують руйнування, збирають речові докази та допомагають громадянам оформити заяви про пошкоджене майно.

Документування чергового воєнного злочину рф триває.

Як зараз Черкас оговтуються від ворожого обстрілу?

У Черкасах зараз приймають заяви від потерпілих мешканців. Фіксують пошкодження. 

Станом на 13:00 до поліції надійшли 33 звернення від громадян.

Поліцейські продовжують працювати на місці та надавати допомогу громадянам.

За попередніми даними, через російський дрон вигоріли десять квартир дев’ятиповерхівки.

Реклама