Поширити

Дороги Черкас продовжують посипати протиожеледними реагентами

Дороги Черкас продовжують посипати протиожеледними реагентами

Цієї ночі в Черкасах працював грейдер, виконуючи роботи з розширення проїзної частини дороги по вулиці Святителя-хірурга Луки.

Про це інформують в пресслужбі КП “Челуаш”.

Із залученням спецтехніки здійснювалося посипання протиожеледними реагентами доріг, мостів та спусків.

Від ранку в місті працюють бригади ручного прибирання, виконуючи роботи із підсипки узвозів та східців та на зупинках громадського транспорту.

Працівники дільниці із благоустрою займаються вивезенням гілля, а працівники дільниці зливової каналізації та утримання мостів продовжують розчищати решітки зливової мережі.

Читайте також: Гурт “SPIV BRATIV” заспівав для захисників, які реабілітуються в Черкасах

Реклама