Вночі в Черкасах сталася ДТП із потерпілими.
Як повідомили в прес-службі Патрульної поліції Черкаської області, о 00год.18хв. надійшла інформація про аварію по вул. Благовісна.
Прибувши на місце події, патрульні виявили автомобіль “Мерседес”, водій якого не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням внаслідок чого здійснив наїзд на електроопору. Стовп упав, а сам автомобіль перекинувся набік.
В автомобілі разом із водієм знаходилося п’ять осіб, трьох з яких було госпіталізовано до 3-ї міської лікарні. На місце подіїї викликали слідчого по ДТП, а також працівників “Черкасиобленерго”, бо після падіння електроопори були обірвані провода електропередач.
Водієм даного транспортного засобу був чоловік 1959 р.н., житель міста Черкаси.

