Черкаську міську консультативно-діагностичну поліклініку приєднали до Першої Черкаської міської лікарні.
Таке рішення підтримали депутати Черкаської міської ради під час сесії 28 травня, інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з місця події.
Зазначимо, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2023 №174 у складі госпітального округу “Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка” не може функціонувати самостійно.
Відтепер комунальне некомерційне підприємство “Перша Черкаська міська лікарня” є правонаступником усіх прав та обов’язків поліклініки.
Читайте також інші новини з сесії Черкаської міської ради:
Пряму трансляцію засідання, яку веде наше видання, можна переглянути нижче: