Під час повітряних тривог в межах Черкаської області знищили два російські БпЛА.
Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Минулось без наслідків для інфраструктури.
Нагадаємо, лише за перший квартал цього року МВГ знищили в небі над Черкащиною вісім ворожих цілей.
Раніше ми писали, як мобільні вогневі групи збивають “шахеди” над Черкасами. Мобільні вогневі групи перебувають у складі Добровольчого формування Черкаської територіальної громади та працюють на безоплатній основі. Вони приймають дані із командного пункту, зокрема, в якому напрямку летить шахед, та вирушають за вказаним напрямком на спеціально обладнаному позашляховику. На це вони мають близько 20 хвилин.
Читайте також: На Звенигородщині примусово виплатять допомогу дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування