Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому міністру інфраструктури України. Після мобілізації проходив службу офіцером групи планування штабу однієї з військових частин та протягом тривалого часу не виконував службові обов’язки.
Про це повідомили в пресслужбі ДБР.
Зазначають, що посадовець мав забезпечувати збір та аналіз інформації, контроль виконання наказів та підготовку пропозицій для планування бойових дій. Однак замість цього він систематично вводив керівництво в оману, заявляючи, нібито виконує інші завдання, пов’язані з логістикою та забезпеченням діяльності військової частини.
Упродовж кількох періодів 2022–2023 років чоловік проводив службовий час на власний розсуд та не виконував жодних обов’язків, пов’язаних із проходженням військової служби у частині, дислокованій у Черкаській області.
Військовослужбовцю вже повідомлено про підозру за ухилення військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Читайте також: Ціна питання – 16 тисяч доларів: у Черкасах викрили нову «ухилянтську схему»