Вихованці КДЮСШ №2 виступили на Етапі Всеукраїнських змагань Дитячої ліги пам’яті Миронюка «Київська весна», що відбувся 5 травня у місті Києві.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Черкаські спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, характер і волю до перемоги, гідно представивши своє місто серед сильних суперників з різних регіонів України.
Призери змагань:
- Дробот Данііл — ІІІ місце (хлопці 2015 р.н. та молодше);
- Марченко Дмитрій — ІІІ місце (хлопці 2013 р.н. та молодше)
Результати інших учасників команди:
Дівчата 2015 року народження та молодше (55 учасниць):
- Хоменко Діана — 35 місце;
- Шаповалова Анастасія — 55 місце.
Хлопці 2015 року народження та молодше (37 учасників):
- Шкурко Костянтин — 8 місце;
- Мендель Мілан — 12 місце;
- Воробйов Микита — 36 місце.
Хлопці 2011 року народження та молодше (33 учасники):
- Марченко Дмитрій — 12 місце;
- Маслов Артем — 20 місце;
- Степаненко Вадим — 21 місце.
Дівчата 2011 року народження та молодше (58 учасниць):
- Бондаренко Ніка — 15 місце.
Хлопці 2013 року народження та молодше (47 учасників):
- Степаненко Вадим — 13 місце;
- Шкурко Костянтин — 31 місце;
- Мендель Мілан — 45 місце;
- Агапов Олександр — 47 місце.
Дівчата 2013 року народження та молодше (56 учасниць):
- Свердел Вероніка — 7 місце;
- Хоменко Діана — 49 місце;
- Іванішина Єлізавета — 51 місце.
Читайте також: 8 травня в Черкасах вшанували пам’ять людей, чиє життя забрала Друга світова війна