Поширити

Фінал «Кубка міського голови — 2026»: визначено найсильніших шахістів міста

Фінал «Кубка міського голови — 2026»: визначено найсильніших шахістів міста

У шаховому клубі «Дебют» відбулося урочисте закриття міських змагань з шахів «Кубок міського голови — 2026» та нагородження переможців.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Змагання проходили у кілька етапів: першому, другому та третьому півфіналах, півфіналі «Другий шанс» і фінальному турнірі.

Упродовж турніру юні шахісти демонстрували високий рівень підготовки, спортивний характер та волю до перемоги.

Міські змагання об’єднали 90 шахістів віком від 7 до 18 років. До фіналу вийшли 30 найсильніших учасників, які змагалися за почесне звання

Отже, за підсумками фінального турніру переможцями стали:

Серед дівчат:

  • І місце — Надія Баджурак.

Серед юнаків до 10 років:

  • І місце — Марк Рева.

Серед юнаків до 12 років:

  • І місце — Ярослав Євсєєв.

Фінальний турнір (загальний залік):

  • ІІІ місце — Дмитро Тарасенко;
  • ІІ місце — Максим Пустовіт;
  • І місце та звання володаря «Кубка міського голови — 2026» — Артем Удод.

Читайте також: Унаслідок обстрілів, деякі споживачі на Черкащині — без світла

Реклама