У шаховому клубі «Дебют» відбулося урочисте закриття міських змагань з шахів «Кубок міського голови — 2026» та нагородження переможців.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Змагання проходили у кілька етапів: першому, другому та третьому півфіналах, півфіналі «Другий шанс» і фінальному турнірі.
Упродовж турніру юні шахісти демонстрували високий рівень підготовки, спортивний характер та волю до перемоги.
Міські змагання об’єднали 90 шахістів віком від 7 до 18 років. До фіналу вийшли 30 найсильніших учасників, які змагалися за почесне звання
Отже, за підсумками фінального турніру переможцями стали:
Серед дівчат:
- І місце — Надія Баджурак.
Серед юнаків до 10 років:
- І місце — Марк Рева.
Серед юнаків до 12 років:
- І місце — Ярослав Євсєєв.
Фінальний турнір (загальний залік):
- ІІІ місце — Дмитро Тарасенко;
- ІІ місце — Максим Пустовіт;
- І місце та звання володаря «Кубка міського голови — 2026» — Артем Удод.
Читайте також: Унаслідок обстрілів, деякі споживачі на Черкащині — без світла