1 липня команда «Черкаський Дніпро» розпочне підготовку до нового сезону.
Під час навчально-тренувального збору тренерським штабом заплановано зіграти 5 контрольних матчів.
Існує попередня домовленість про проведення виїзних спарингів з двома представниками Прем’єр ліги – «Металург» Донецьк (6 липня) та ФК «Олександрія» (9 липня).
18 липня підопічні Ігоря Столовицького завершать підготовку до участі у змаганнях серед команд першої ліги домашнім поєдинком проти кіровоградської «Зірки».
Нагадаємо, що старт нового сезону намічений на 25 липня 2015 року, інформує прес-служба футбольного клубу.