18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови 2026».
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь 20 команд. Турнір триватиме чотири тижні, а матчі проходитимуть щодня з 18:00 до 21:30.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним взяли участь у жеребкуванні та визначили групи майбутніх суперників.
До участі у турнірі долучиться і «Команда Бондаренка», яка боротиметься за головний трофей.
Особливо важливо, що навіть у надскладні часи Черкаси продовжують відновлювати та підтримувати спортивні традиції. Турнір «Кубок міського голови 2026» проходитиме на підтримку Збройних Сил України.
За результатами жеребкування було сформовано групи.
Група А:
- «Команда Бондаренка»;
- «D.ACMY-Олімп»;
- «Grand Fasad»;
- ФК «БАРС».
Група B:
- «Ветерани Карбону»;
- «Металіст»;
- «Метал»;
- «Патріоти».
Група C:
- «Майфон»;
- «Рятівник»;
- ФК «Єдність Черкащини»;
- ФШМ «Явір».
Група D:
- «LNZ Тренери»;
- «Чайка-Лідеа»;
- «Штурм ГУНП»;
- «AUTODOC».
Група E:
- «Черкаські козаки — RYBTRADE»;
- ФК «Сокіл»;
- «Бджілка Національна Гвардія»;
- «Дахнівка».
Читайте також: В Умані виявили 18-річну громадянку Ізраїлю, яка понад два місяці незаконно перебувала в Україні