Поширити

Футбольний турнір «Кубок міського голови 2026» незабаром стартує в Черкасах

Футбольний турнір «Кубок міського голови 2026» незабаром стартує в Черкасах

18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови 2026».

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь 20 команд. Турнір триватиме чотири тижні, а матчі проходитимуть щодня з 18:00 до 21:30.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним взяли участь у жеребкуванні та визначили групи майбутніх суперників.

До участі у турнірі долучиться і «Команда Бондаренка», яка боротиметься за головний трофей.

Особливо важливо, що навіть у надскладні часи Черкаси продовжують відновлювати та підтримувати спортивні традиції. Турнір «Кубок міського голови 2026» проходитиме на підтримку Збройних Сил України.

За результатами жеребкування було сформовано групи.

Група А:

  • «Команда Бондаренка»;
  • «D.ACMY-Олімп»;
  • «Grand Fasad»;
  • ФК «БАРС».

Група B:

  • «Ветерани Карбону»;
  • «Металіст»;
  • «Метал»;
  • «Патріоти».

Група C:

  • «Майфон»;
  • «Рятівник»;
  • ФК «Єдність Черкащини»;
  • ФШМ «Явір».

Група D:

  • «LNZ Тренери»;
  • «Чайка-Лідеа»;
  • «Штурм ГУНП»;
  • «AUTODOC».

Група E:

  • «Черкаські козаки — RYBTRADE»;
  • ФК «Сокіл»;
  • «Бджілка Національна Гвардія»;
  • «Дахнівка».

Читайте також: В Умані виявили 18-річну громадянку Ізраїлю, яка понад два місяці незаконно перебувала в Україні 

Реклама