Поширити

Дівчатка з Черкас здобули призові місця на Чемпіонаті з гімнастики

Дівчатка з Черкас здобули призові місця на Чемпіонаті з гімнастики

У відкритому Чемпіонаті міста Хмельницький з гімнастики спортивної взяли участь спортсмени з міст Хмельницького, Львова, а також вихованки КДЮСШ “Спартак” Черкаської міської ради.

Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У гімнастичному багатоборстві серед учасниць другого дорослого розряду дівчата посіли такі призові місця:

  • І місце — Яна Капуста;
  • II місце — Валерія Гаркавенко.

Серед учасниць третього доросло розряду:

  • І місце — Злата Лукʼяненко;
  • II місце — Катерина Стеблина.

Серед учасниць першого юнацького розряду:

  • ІІ місце — Уляна Коваль, Аліса Андрієць та Злата Кузова;
  • ІІІ місце — Софія Зінченко.

Поліна Осадча, Аліна Федченко, Вікторія Федченко, Мілана Буз та Ірина Барабаш також змагалися за першість на цьому чемпіонаті.

Читайте також: У Черкасах вручили нагороди родинам загиблих поліціянтів 

Реклама