У відкритому Чемпіонаті міста Хмельницький з гімнастики спортивної взяли участь спортсмени з міст Хмельницького, Львова, а також вихованки КДЮСШ “Спартак” Черкаської міської ради.
Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
У гімнастичному багатоборстві серед учасниць другого дорослого розряду дівчата посіли такі призові місця:
- І місце — Яна Капуста;
- II місце — Валерія Гаркавенко.
Серед учасниць третього доросло розряду:
- І місце — Злата Лукʼяненко;
- II місце — Катерина Стеблина.
Серед учасниць першого юнацького розряду:
- ІІ місце — Уляна Коваль, Аліса Андрієць та Злата Кузова;
- ІІІ місце — Софія Зінченко.
Поліна Осадча, Аліна Федченко, Вікторія Федченко, Мілана Буз та Ірина Барабаш також змагалися за першість на цьому чемпіонаті.
Читайте також: У Черкасах вручили нагороди родинам загиблих поліціянтів