Багатодітна мати з Городища Ніна Ніколаєнко удостоєна почесного звання «Мати-героїня».
Про це повідомили на сторінці Городищенської міської ради.
Жінці, яка виховала п’ятьох дітей, вручили посвідчення та нагрудний знак за материнську самовідданість, турботу про дітей і вагомий внесок у зміцнення української родини.
Відзначимо, звання «Мати-героїня» — це державна нагорода України, що присвоюється президентом жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, зокрема, усиновлених. Вона передбачає одноразову грошову винагороду (10 прожиткових мінімумів) та певні соціальні пільги, зокрема, право на дострокову пенсію.
Нагорода надається тільки тим, хто не тільки народив, але й зробив особистий внесок у виховання, розвиток творчих здібностей, формування духовних та моральних якостей дітей.
Читайте також: У Корсунь-Шевченківському на переході збили 12-річну дівчинку