Поширити

Через відключення світла на Корсунщині застосували графіки вимкнення води

Через відключення світла на Корсунщині застосували графіки вимкнення води

У місті Корсунь-Шевченківський застосували графіки відключення водопостачання.

Про це повідомив в.о. міського голови Віталій Мацюк.

Зазначає, що вимкнення водопостачання буде залежати від графіків відключення електрики.

“Просимо містян із розумінням поставитися до ситуації. Всі служби працюють у надзвичайно складних умовах, але все, що від нас залежить, ми намагаємося вирішувати максимально оперативно та ефективно”, – зазначив Віталій Мацюк.

Нагадаємо, 26 серпня ворог атакував Черкащину. Унаслідок падіння “шахеда” пошкоджені 17 домогосподарств та лінія електропередач на 10 квт. Наразі в області діють графіки вимкнення світла.

Реклама