У черкаському пологовому народився малюк із вагою 2 100 г
Восьмеро черкащан звільнили з російського полону (ВІДЕО)
Уманчани можуть отримати безкоштовно засоби реабілітації
Іноземець перевищив термін перебування в Черкасах, бо познайомився з дівчиною
Діти-сироти отримають виплати після втручання прокуратури Черкащини
20-річний водій у Черкасах збив пішохода
У Черкаській області очікуються заморозки до -3°C
За останній тиждень в Каневі зменшилась кількість хворих на ГРВІ
За минулу добу ЗСУ ліквідували ще 1130 окупантів
У Черкасах проведуть ідеатон: містян кличуть створювати ідеї для розвитку міста
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня
Після смерті власниці дві земельні ділянки перейдуть у власність Шполянської громади
830 тис. грн збитків: на Черкащині судитимуть посадовця за ремонт дороги
- Видання Вичерпно
- Новини
- Грози та шквали: якої погоди очікувати цього тижня на Черкащині
Грози та шквали: якої погоди очікувати цього тижня на Черкащині
До Черкаської області наближається атмосферний фронт із заходу. 17 липня він зумовить грози та шквали.
Про це повідомив очільник Черкаського обласного гідрометцентру.
У денні години під час грози в окремих районах можливі град та шквали 15-20 м/с. Температура спаде до більш комфортних літніх значень: вночі 14-19º, вдень 22-27º.
За попередніми оцінками синоптиків, у п’ятницю, 18 липня, активізується циклогенез над Балканами. А це значить — до керування погодою приступить циклонічний вихор південного походження, який принесе нову порцію дощів різної інтенсивності.
Нагадаємо, до 18 липня на території Черкащини утримуватиметься пожежна небезпека.
Аномально спекотна погода та практично відсутні дощі з початку червня спровокувала початок ґрунтової засухи на Черкащині під пізніми культурами, зокрема, під кукурудзою, в якої розпочався період максимальної потреби вологи. Запаси зволоження в метровому шарі ґрунту практично в 1,5-3 рази менші від звичайних значень.
9 липня метеостанціями Золотоноша, Канів та Чигирин оновлено рекорди максимальної температури повітря за 30 років, а в Смілі на 80 років метеорологічних спостережень.