У Золотоніському районі затримали чоловіка, який згвалтував 14-річну дівчинку. Про це повідомили в поліції Черкаської області.
Чоловік був знайомий з батьками неповнолітньої й не викликав у неї недовіри коли попросив піти з ним за телефоном додому. Уже біля двору 43-річний золотонісець застосувавши фізичну силу, затягнув дівчину до будинку, де зґвалтував. Усе він знімав на мобільний телефон та створював порноконтент.
Крім того, будучи неодноразово судимим, у тому числі за корисливі злочини, підозрюваний в умовах воєнного стану таємно викрав майно в односельчанина.
Під час собшуку правоохоронці виявили та вилучили мобільний телефон, сімкарти та флеш-накопичувачі, де зберігалися фото та відеофайли із протиправним контентом. Проведені експертизи підтвердили факти виготовлення та зберігання дитячої порнографії.
За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури фігуранту оголосили підозру за ч. 4 ст. 153 (Сексуальне насильство), ч. 6 ст. 152 (Зґвалтування), ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 1, 4 ст. 301-1 (Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України.
Підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Йому загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі.