Ілля Ковтун — четвертий у фіналі особистого багатоборства на Олімпіаді-2024 зі спортивної гімнастики.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Це результат багаторічних тренувань. Визнання на світовій арені. Голос України, який має звучати повсюди”, — зазначив Ігор Іванович.
Варто додати, що сьогодні черкащанин Сергій Куліш приніс Україні “срібло” Олімпійських Ігор-2024.