Ще восьмеро захисників із Черкащини повернулися додому. Їх визволили з полону в межах сьогоднішнього обміну.
Інформацію про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Це — капітан Сергій Йолкін, старші лейтенанти Дмитро Єщенко та Віктор Поляков, штаб-сержант Анатолій Запорожець, молодший сержант Іван (Миколайович) Захаров, старший солдат Олег Кожурін, а також солдати Євгеній Вербицький та Іван (Вікторович) Захаров.
Більшість були в полоні ще з 2022 року. Попереду — реабілітація та відновлення, зустріч із родинами. Позаду — пекло російської неволі.
Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби — загалом 205 українців. Це перший етап обміну 1 000 на 1000.
Читайте також: Додому “на щиті” повертається військовослужбовець, який загинув у 2024 році (ФОТО)