17 червня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що до шахти для скважини, глибиною близько семи метрів, впали дві особи.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС України в Черкаській області.
По прибуттю на місце події рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини чоловіки знаходилися без свідомості.

Надзвичайники, спустившись на глибину, витягли постраждалих на поверхню та передали працівникам швидкої медичної допомоги.
Попри зусилля медиків, врятувати життя чоловіків не вдалося.
Читайте також: У ДТП в Черкасах постраждала дитина (ФОТО)