Поширити

Канівчанина судили за використання підробленого посвідчення УБД

Канівчанина судили за використання підробленого посвідчення УБД

Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя Канівського району за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій. Під час засідання чоловік покаявся у скоєному. 

Як повідомляє місцева прокуратура, в судовому засіданні встановлено, що чоловік придбав у невстановленої особи завідомо підроблений офіційний документ – посвідчення учасника бойових дій – на своє ім’я, і купив по ньому пільговий проїзний квиток на рейсовий автобус.

Таким чином чоловік вчинив кримінальне правопорушення, за що законом передбачено покарання. Однак у судовому засіданні він щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодія, призначивши покарання у виді одного року обмеження волі та звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном один рік.

Реклама