У четвер, 21 травня, у Каневі відбудеться виїзний День донора. Жителів громади закликають долучитися до важливої справи та здати кров для порятунку цивільних пацієнтів і українських військових.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.
Забір крові проходитиме у приміщенні Канівської багатопрофільної лікарні з 8:00 до 13:00 години.
Донорами можуть стати громадяни віком від 18 років, вагою понад 50 кілограмів, які не мають хронічних захворювань та абсолютних протипоказань до донорства.
Із собою необхідно мати:
- оригінал паспорта;
- ідентифікаційний код (ІПН).
Нагадаємо також, що жителів Черкаської області закликають до здачі крові. Деталі — ТУТ.
Читайте також: Межа тепла й прохолоди: черкаський синоптик розповів, чим зумовлені грози в регіоні