Поширити

Канівців закликають стати донорами крові

Канівців закликають стати донорами крові

У четвер, 21 травня, у Каневі відбудеться виїзний День донора. Жителів громади закликають долучитися до важливої справи та здати кров для порятунку цивільних пацієнтів і українських військових.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.

Забір крові проходитиме у приміщенні Канівської багатопрофільної лікарні з 8:00 до 13:00 години.

Донорами можуть стати громадяни віком від 18 років, вагою понад 50 кілограмів, які не мають хронічних захворювань та абсолютних протипоказань до донорства.

Із собою необхідно мати:

  • оригінал паспорта;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Нагадаємо також, що жителів Черкаської області закликають до здачі крові. Деталі — ТУТ.

Читайте також: Межа тепла й прохолоди: черкаський синоптик розповів, чим зумовлені грози в регіоні

Реклама