У Каневі ухвалили рішення про переведення школярів на дистанційне навчання.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міськради.
Зазначають, що у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації в країні та на Черкащині, зокрема, 8-9 травня заклади загальної середньої освіти Канівської громади перейдуть на дистанційний формат навчання.