Жителі району “Митниця”, площі 700-річчя, “Центру” та вулиці Новопричистенської залишилися без світла.
Про це повідомили в пресслужбі служби 15-05.
Фахівці стверджують, що сталася аварія, наразі проводяться ремонтні роботи.
Читайте також: До кінця місяця деякі будинки на “Митниці” будуть без гарячої води