За період з 8 по 14 травня захворюваність в Каневі у порівнянні з минулим тижнем збільшилась.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міськради.
Зазначають, що захворіли 153 пацієнти (було 123), із них дітей — 62 (було 41).
Лікарями Центру пневмоній діагностовано не було. За попередній тиждень – два пацієнтів з пневмонією.
Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає.
У Черкаській області за попередній тиждень (з 4 по 10 травня 2026 року) на ГРВІ, включно з COVID-19, захворіли 4 322 особи. Це на 15,9% менше, ніж тиждень тому. За звітний період на коронавірусну хворобу захворіла одна особа, серед дітей випадків не зареєстровано. Найвищі показники захворюваності на ГРВІ відзначались у Золотоніському районі.