Сьогодні у Черкаському палаці культури “Дружби народів” проходять останні репетиції до мегафіналу національного конкурсу краси “Княгиня України 2015”. Найоригінальніший концерт краси відбудеться вже сьогодні ввечері о 19.00.







– Мене звати Марина. Я представлятиму наше рідне місто Черкаси. Репетиції в нас проходили кожного дня в залежності від того, що ми маємо робити. Зазвичай, це о 07.30 підйом і до 22.00 як мінімум, відбувалися тренування. Було дуже важко. Графік насичений. Завдяки розумному, чудовому, професійному хореографу Юлії ми відпрацьовували все заплановане дуже швидко. За це їй велике “дякую”. Хочу, щоб княгиня України була з нашої області і буду все для цього робити! – поділилася враженнями від підготовки і очікуваного свята княгиня з Черкас.



