У міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з’явився ще один заступник. Ним став депутат Черкаської міськради Максим Скорик, інформує кореспондент “Вичерпно”.
За відповідне рішення у ході сьогоднішнього сесійного засідання проголосували депутати Черкаської міської ради.
Міський голова привітав свого нового заступника і побажав успіхів.
– Тепер у мене ще з’явився третій округ – місто Черкаси, – зауважив Максим Скорик.
Відзначимо, раніше Максим Скорик працював начальником залізничного цеху на ПАТ “Азот”.
З декларацією заступника можна ознайомитися ТУТ.