Поширити

Команда Бондаренка поповнилася ще одним заступником

Команда Бондаренка поповнилася ще одним заступником

У міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з’явився ще один заступник. Ним став депутат Черкаської міськради Максим Скорик, інформує кореспондент “Вичерпно”.

За відповідне рішення у ході сьогоднішнього сесійного засідання проголосували депутати Черкаської міської ради.

Міський голова привітав свого нового заступника і побажав успіхів.

– Тепер у мене ще з’явився третій округ – місто Черкаси, – зауважив Максим Скорик.

Відзначимо, раніше Максим Скорик працював начальником залізничного цеху на ПАТ “Азот”.

З декларацією заступника можна ознайомитися ТУТ. 

Реклама