Комунальники продовжують дбати про благоустрій міста Черкаси.
Про це інформують в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Відтак нещодавно вони пофарбували й відремонтували лавочки в сквері на площі 700-річчя та на Долині троянд.
У сквері “Юність” освіжили фарбу шахових столиків, а в Сосновому бору подбали про відвідувачів атракціонів, створивши затінок спеціальною захисною сіткою від сонця біля кас.


“Усе для того, щоб улюблені місця відпочинку черкасців та гостей міста були ще привабливішим”, — зазначають комунальники.
Читайте також: Уманчанин та його поплічник готували масовані авіадари по Україні