Поширити

Косили, стригли, фарбували – сквери і парки Черкас чепурять до літа (фото)

Відремонтовані дитмайданчики, уквітчані парки, покоси трави та багато іншого. Що зробили у парках та скверах міста за останній робочий день тижня – п’ятницю, прозвітував директор КП Микола Бондаренко. Текстовий звіт і фото він розмістив на своїй сторінці у соцмережі.

«У Дитячому парку:
Відремонтували сходинки на дитячому майданчику (встановили нові і пофарбували).
Почали ремонт атракціону «Юнга». Знімаємо фарбу, потім грунт і якісне фарбування.
Посадили квіткові клумби.
Покосили траву.
У сквері Надія:
Закінчили відновлення освітлення. Така краса!
Покосили траву.
В Ювілейному парку:
Покосили траву.
Зробили гідроізоляцію нижнього озера! До цього водоймище пропускало в грунт до 10 кубів води в день! Почали наповнювати.
У сквері Юність:
Покосили траву.
Вичистили ялівець від бур’янів.
Посадили три клумби квітів.
Провели формотворну стрижку кущів.
Досадили «Хосту» в кашпо.
У Парку Перемога:
Посадили квіткову клубу біля танцювального майданчика.
Очистили нижнє озеро від очерету і почали заповнювати водою.
Покосили траву в парку і навкруги території.
У сквері за ОДА:
Провели формотворну стрижку кущів.
Покосили траву.
Набережна на Митниці:
Поливали квіти в кашпо (власне, як і по всьому місту) .
Досадили «Хосту» в кашпо.
Покосили траву.
Поливали зелень».

11108374_1150697981623206_3536811331989971070_n-660x350

11061676_1150698141623190_1948179249518353761_n1-660x350

10003971_1150698074956530_2968997371194230821_n-660x350

Реклама