Поширити

КП “”Черкасиелектротранс” Черкаської Міської ради” створило Громадську раду

З метою реального контролю над управлінням комунального підприємства з боку суспільства, реалізації проектів та громадських ініціатив небайдужих активістів по вдосконаленню і розвитку комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» створена Громадська рада при КП «Черкасиелектротранс» ЧМР, інформує “”Черкасиелектротранс “ЧМР”.

Своїм наказом №44 від 29 травня 2015 року в.о. директора КП «ЧЕТС» Петро Кучер затвердив склад Громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» ЧМР, до якої увійшов 21 представник небайдужих громадян та членів інститутів громадянського суспільства. Членів Громадської ради було обрано під час установчих зборів 28 травня 2015 року шляхом голосування.11329827_404431043097390_4546898430442987810_n

17649_404431073097387_1168213380249363699_nНа Громадську раду планується покладення таких завдань:
1) налагодження ефективної взаємодії між громадою м. Черкаси та адміністрацією КП «ЧЕТС»;
2) створення позитивного іміджу КП «Черкасиелектротранс» ЧМР;
3) врахування громадської думки та стимулювання розвитку підприємства.

До участі в подальшому запрошуватимуться громадські активісти, представники ОВВ, екологи, представники мас-медіа, громадських організацій.

Реклама