Від сьогодні в Черкасах будуть вмикати вуличне освітлення о 4:00 ранку.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Він зазначає, що світловий день став коротшим, світає пізніше, і люди, яким потрібно добиратися на роботу на 5:00 або 6:00, відчувають незручності.
У ранкові години вуличне освітлення працюватиме в економрежимі (через один ліхтар). У вечірні години місто освітлюватиметься у звичайному режимі.