15 січня в Черкаському обласному перинатальному центрі на світ з’явилися 12 малюків.
Про це повідомили в пресслужбі закладу.
Серед новонароджених — одна двійня й ще п’ятеро діток, які народилися шляхом кесарського розтину.

Також читайте: Цієї ночі ворог укотре атакував Черкащину з неба