У період із 7 по 14 жовтня медики Черкаської області здійснили 37 виїздів на місця, де сталися дорожньо-транспортні пригоди.
Про це повідомили в пресслужбі КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.
Відтак відомо, що медики надали медичну допомогу та доставили до лікувальних закладів Черкащини 52 людей.
На місці пригоди — оглянули 38 осіб.
На жаль, п’ятеро учасників дорожньо-транспортних пригод загинули ще до приїзду медиків.
Також читайте: Є загиблі й травмовані: поблизу Черкас сталася смертельна ДТП (ФОТО)