Поширити

Лише протягом тижня в Черкасах виявили 13 водіїв у стані сп’яніння

Лише протягом тижня в Черкасах виявили 13 водіїв у стані сп’яніння

Патрульні продовжують виявляти в Черкасах водіїв у стані сп’яніння.

Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Водій “Mercedes-Benz Atego” керував транспортним засобом у стані сп’яніння. Під час перевірки документів у водія, інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота та порушення координації рухів, однак проходити відповідний огляд чоловік відмовився.

На керманича автомобіля “Mercedes-Benz” патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) КУпАП.

Загалом за минулий тиждень 13 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.

Також читайте: Смертельна ДТП сталася вранці на Черкащині (ФОТО)

Реклама