Поширити

Лише за тиждень на Черкащині виявили 21 п’яного водія

Лише за тиждень на Черкащині виявили 21 п’яного водія

За минулий тиждень 21 правопорушник отримав адміністративний протокол за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Матеріали справ направлено до суду для розгляду.

Патрульні закликають всіх водіїв ніколи не сідати за кермо в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Поєднувати алкоголь й кермо небезпечно для життя. Керуйте відповідально, не наражайте на небезпеку себе та інших.

Також читайте: “Його життя стало символом боротьби за свободу”: пам’яті 21-річного багаторазового Чемпіона світу й відданого захисника України з Черкас Ярослава Стрільця (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама