Сьогодні, 19 січня, Соснівським районним судом м. Черкаси закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного жителя м. Черкаси у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України, про це повідомляє прес-служба прокуратири Черкаської області
Нагадаємо, що в наслідок аварії 04.10.2015 чоловік, керуючи автомобілем «Volkswagen Passat CC», у м. Черкаси, на перехресті вулиць Благовісна та Котовського, допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21063», виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з автомобілем «Daewoo Lanos», унаслідок чого загинуло 3 особи та 8 осіб отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані. Після дорожньо-транспортної пригоди водій з місця події зник та у подальшому у ході обшуку був затриманий.
Вироком суду чоловікові призначено покарання у вигляді 9 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.
Крім того, судом задоволено позов сторони обвинувачення про стягнення з останнього моральної та матеріальної шкоди, завданої злочином на суму 1,5 млн. грн.
Державне обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримувала прокуратура області.На даний час вирок суду не вступив в законну силу.
Прес-служба прокуратури Черкаської області