Протягом минулого тижня в місті Черкаси народилися 29 немовлят.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Серед них — 15 хлопчиків і 14 дівчаток.
“Життя триває й перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Переселенка з Донеччини встановила перший у Черкасах флоромат (ФОТО, ВІДЕО)