Із вечора до ранку ворог не давав спокою оборонцям неба над Черкащиною.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За попередніми даними, загалом у межах нашої області силами ППО, мобільних вогневих груп і завдяки РЕБ-протидії знищено 20 БпЛА противника.
На жаль, маємо й кілька влучань по відкритій території в Черкасах, проте найголовніше — минулося без потерпілих.
Відомо, що через падіння уламків у Смілі повибивало вікна в кількох будинках.


Також у чотирьох випадках займалась суха рослинність. Натепер пожежі ліквідовані.
Обстеження території триває.
Нагадаємо, що нещодавно журналісти видання “ВиЧЕрпно” висвітлювали, як під час тривог діють черкаські оборонці неба. Дізнавайтеся й ви під час перегляду нашого відео: