На 992-річчя Корсуня-Шевченківського в місті влаштували благодійний захід на підтримку 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
Про це повідомив в.о. міського голови Корсунь-Шевченківської міськради Віталій Мацюк.
Він зазначив, що вдалося зібрали майже пів мільйона гривень для захисників. Усі кошти будуть спрямовані на найнеобхідніші речі.
“Детальну інформацію щодо загальної суми буде надано пізніше, після завершення зборів і надходження всіх донатів на рахунок благодійного фонду”, – написав Віталій Мацюк.

Читайте також: Цікаві факти про Черкаси (ФОТО, ВІДЕО)