Школярі Черкащини сьогодні завершили ще один навчальний рік.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Сьогодні в більшості шкіл Черкащини лунають «останні дзвоники» – з паузами через повітряні тривоги, однак під захистом Сил оборони. В окремих закладах уроки продовжаться до 5 та 19 червня.
Шкільні будні позаду для 7805 одинадцятикласників. Загалом цей навчальний рік завершили 110 тисяч учнів. Попереду в них – НМТ. В області створено 40 тимчасових екзаменаційних центрів.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпн” вже також інформували, більшість пунктів тестування мають укриття.
Варто зауважити, що кількість учасників тестування на Черкащині збільшилася цьогоріч у порівнянні з минулим роком. Зокрема, 10 921 учасник цьогоріч проти 9 987 — у 2025 році.