Поширити

Майже 50 золотих медалей вибороли спортсмени Черкашини на Чемпіонаті України з таеквон-до

Майже 50 золотих медалей вибороли спортсмени Черкашини на Чемпіонаті України з таеквон-до

Чемпіонат України з таеквон-до тривав у Києві з 28 лютого по 2 березня. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів.

Про це повідомляють на сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

В загальному підсумку збірній Черкаської області вдалося виграти 46 золотих нагород, 40 срібних та 29 бронзових.

Завдяки таким здобуткам вони зайняли друге загальнокомандне місце.

Також дані змагання з таеквон-до були відбірковими для юнаків, юніорів та дорослих для подальшого виступу на Чемпіонаті Європи, що буде проводитися наприкінці квітня в Боснії та Герцоговині.

Раніше ми писали, що вже цієї весни команда спортсменів-ветеранів із Черкащини поїде до Великої Британії. Наразі в Україні активно розвиваються п’ять команд спортсменів-ветеранів російсько-української війни з АМП футболу. Одна з них базується в Черкасах — МСК “Дніпро”.

Читайте також: Поблизу Умані знайшли гранату

Реклама